- Sejm zajmie się śmieciowym jedzeniem najpóźniej w grudniu - zapowiada Jan Bury z PSL, orędownik tego, by ze sklepików znikły napoje z bąbelkami i słodycze. A ministra sportu Joanna Mucha obiecuje: - W 2014 roku wprowadzimy duże programy sportowe skierowane do szkół.

więcej 9 06 2013

"Na skraju dżungli stoi fabryka czekolady. Zatrzymuje cię słodki deser i tracisz kolejkę." - książka science-fiction? Nie! To nowa gra planszowa "Młodych, odwagi". Polecamy małym i dużym. Wygraną jest Wasze zdrowie i dobre samopoczucie.

więcej 8 05 2013

Program Młodzi odwagi doczekał się swojego "żywieniowego" bloga. Dwie autorki - Alicja Hofman i Marta Dzikowska-Hayes będą dzieliły się swoim spojrzeniem na jedzenie, różne diety i przepisy. Polecamy!

więcej 8 01 2013

Zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne do udziału w nowym programie CEO i Gazety Wyborczej, który propagować będzie zdrowy styl życia i aktywność ruchową młodych ludzi.

więcej 20 10 2012

Co chwila mrożą nam krew w żyłach szybujące w górę wskaźniki otyłości młodego pokolenia, a WF-em pogardza jedna trzecia uczniów. Czas więc na wielką kampanię „Młodzi, odwagi!” i rewolucję w szkołach!

więcej 28 09 2012