Młody Obywatel

Pierwsza połowa października w programie „Młody Obywatel” upłynęła pod znakiem szkoleń dla opiekunek i opiekunów grup projektowych. Spotkaliśmy się na szkoleniach z nauczycielkami, nauczycielami oraz bibliotekarkami w czterech miejscach: dwa razy w Warszawie, a także raz Krakowie i w Toruniu. Łącznie w warsztatach prowadzonych przez trenerów CEO wzięły udział 54 osoby.

więcej 27 10 2015

Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w programie, inspiruj się działaniami innych, zapisz się na newsletter.

więcej 8 10 2015

Zaczynamy siódmą edycję programu Młody Obywatel, która dotyczyć będzie szeroko rozumianej aktywności fizycznej. W niniejszym artykule pokrótce przedstawiamy poszczególne etapy prac w projekcie oraz dostępne wsparcie w ciągu pierwszych miesięcy trwania programu.

więcej 24 09 2015

Rok szkolny 2014/15 poświęcony został przestrzeni publicznej: młodzi ludzie badali swoją najbliższą okolicę, sprawdzali czy umożliwia bezpieczne i ciekawe spędzanie wolnego czasu oraz próbowali ją uatrakcyjnić poprzez kreatywne działania. W broszurce Dobre Praktyki prezentujemy sześć ciekawych realizacji w nadziei, że staną się one źródłem inspiracji dla kolejnych grup Młodych Obywateli. 

więcej 4 08 2015

Kolejna, szósta już edycja programu Młody Obywatel dobiegła końca! Przez dwa semestry zajmowaliśmy się tematem działań w przestrzeni publicznej, badaliśmy najbliższą okolicę, staraliśmy się zmieniać ją na lepsze i angażowaliśmy do tego lokalną społeczność.

więcej 17 07 2015