Nienawiść. Jestem przeciw!

Otwarty kurs internetowy "Miej oko na nienawiść"  jest odostępny dla każdego!  Szczególnie polecamy go nauczycielom/kom, którzy chcą działań z młodzieżą na rzecz przeciwdziałania mowie nienawiści. Przygotowaliśmy kurs w języku polskim i angielskim. 

więcej 6 11 2015

Zapoznaj się z tym co zrobiły grupy młodzieżowe w naszym projekcie. Dowiedz się jak wyglądały kampanie społeczne przeciw mowie nienawiści w szkołach i lokalnych społecznościach.   Wszystko to zaplanowane i zorganizowane przez uczniów i uczennice dla ich kolegów i koleżanek oraz całej społeczności szkolnej. 

więcej 6 07 2015

Wielu internautów/internautek miało pewnie okazję zetknąć się w sieci z charakterystycznym czerwonym serduszkiem z prostym przekazem No Hate („bez nienawiści”). To logo prowadzonej od prawie dwóch lat kampanii Rady Europy „No Hate Speech Movement”.

więcej 21 05 2014

Nowy projekt Centrum Edukacji Obywatelkiej: Trudny temat: weź to na warsztat!łów dotyczacych równości, róTrwa właśnie nabór. Zgłoś się wraz z grupą młodzieżową. Poznaj nasze sposoby na rozmawianie na trudne tematy w szkole. www.rownosc.info

więcej 18 05 2014