Nauczyciel 1. klasa

Pracujesz z najmłodszymi uczniami? Szukasz pomysłów na integrację klasy i angażowanie grupy w uczenie się? Ruszyła rekrutacja do kursu internetowego. Czekamy na zgłoszenia!

więcej 16 08 2016

Od września  2014 roku realizujemy projekt „Nauczyciel/ka I klasa” upowszechniający taki model edukacji wczesnoszkolnej, w którym uczymy mądrze, we współpracy i przez doświadczenie.

więcej 1 06 2015

Nauczycielka I klasa zastanawia się, jak jeszcze ciekawiej i mądrzej uczyć: szuka nowych pomysłów i tworzy własne materiały. Dzieli się własnymi pomysłami z innymi oraz szuka u innych wsparcia w rozwiązywaniu codziennych trudności.  W programie zachęcamy nauczycielki do współpracy i wymiany doświadczeń.

więcej 6 07 2014

Promujemy takie podejście do uczenia (się), które polega na uaktywnieniu dzieci i ich pracy grupowej, a także na budzeniu ciekawości i radości z uczenia się we współpracy. Zależy nam na osłabianiu rywalizacji, większym docenianiu zabawy i aktywności fizycznej dzieci, a także wychodzeniu z edukacją poza mury szkoły.

więcej 6 07 2014

„Nauczyciel/ka I klasa” to propozycja dla nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej, zwłaszcza tych, które rozpoczynają pracę z pierwszymi klasami. Wyzwania, jakie stawia przed nimi tworzenie takich warunków dzieciom, by polubiły szkołę, nauczyły się uczyć, samodzielnie i w grupie to okazja do "odświeżenia" warsztatu pracy, poszukiwania nowych inspiracji i dzielenia się własnymi pomysłami.

więcej 6 07 2014