O Centrum Edukacji Obywatelskiej

Każdy z nas był kiedyś uczniem. Nasza organizacja od 20 lat pomaga uczniom w polskich szkołach mądrzej i ciekawiej się uczyć oraz rozwijać aktywność obywatelską i umiejętność współpracy, a także wspiera nauczycieli w doskonaleniu metod nauczania i oceniania.

Dzięki Obserwacji Wybranych Uczniów uczniowie Szkoły Podstawowej w Lubieszewie uczą się chętniej i skuteczniej. Na konferencji 5 lutego praktykę tę poznawali goście z innych szkół.

więcej 12 02 2016

Każdy uczeń i każdy nauczyciel ma swoje wyobrażenie tego, jak powinna wyglądać przestrzeń szkolna. Poprosiliśmy uczestników Szkoły z Klasą o narysowanie swoich marzeń.

więcej 11 02 2016

Zespół prowadzący Studia Podyplomowe Liderów Oświaty 29-31 stycznia pracował w Wildze nad nowymi kierunkami rozwoju. Będą nowe warsztaty dla studentów - dyrektorów i wicedyrektorów szkół.

więcej 9 02 2016

Nauczycielki i nauczycieli zainteresowanych rozwijaniem umiejętności rozmawiania z młodzieżą na trudne tematy w kontekście migracji i uchodźstwa, zapraszamy do nowego projektu.  

więcej 6 02 2016

Zapraszamy do obejrzenia wystawy online, na której prezentujemy efekty działań uczniów Solidarnych Szkół.

więcej 6 02 2016

Nauczyciele i nauczycielki chemii, biologii, WOS-u podczas konferencji programu "Weź oddech" zdobywali wiedzę, jak edukować na temat zanieczyszczenia powietrza w Polsce.

więcej 5 02 2016

Strony