O Centrum Edukacji Obywatelskiej

 

Od ponad 20 lat konsekwentnie działamy na rzecz rozwoju szkół w całej Polsce, współpracując z dyrekcjami, nauczycielkami i nauczycielami oraz z młodzieżą i władzami oświatowymi.

Propagujemy metody nauczania i oceniania, które pozwalają uczniom skuteczniej, mądrzej i ciekawiej się uczyć, rozwijają aktywność obywatelską oraz umiejętność współpracy.

Współpracuje z nami  już 15 tys. polskich szkół.

więcej >

Jeśli weźmiecie udział w Ogólnopolskiej Konferencji programu Szkoła Ucząca Się, która odbędzie się 14 czerwca na Zamku Królewskim w Warszawie.

więcej 24 05 2016

Biblioteki, które szybko dołączą do akcji, dostaną paczki z materiałami wspierającymi organizację Nocy - plakaty, ekslibrisy-naklejki, książki dla dzieci  "Basia i wolność", a do pobrania film "Magiczne drzewo". 

więcej 18 05 2016

Nauczycielska Akademia Internetowa prowadzi nabór na kursy e-learningowe. Otwiera się na zgłoszenia indywidualnych nauczycieli i uruchamia kurs z oceniania kształtującego dla nauczycieli 1-3.

więcej 18 05 2016

Nauka jest fascynująca, a teraz może być jeszcze prosta i przyjemna. Zobaczcie film Cyfrowej Akademii - naszej platformy kursów MOOC dla szkół ponadgimnazjalnych i korzystajcie z materiałów.

więcej 16 05 2016

Dostosowaliśmy drugą część naszego podręcznika do WOS w gimnazjum "KOSS podstawowy" do nowych wymogów MEN. Czekamy na numer dopuszczenia i trafia do sprzedaży!

więcej 13 05 2016

Głosuj na projekt programu PoczytajMY i pomóż nam wesprzeć kluby czytelnicze w małych miejscowościach przez zakup nowości książkowych.

więcej 13 05 2016

Dyrektorów i wicedyrektorów szkół, którzy poprzez własny rozwój i pracę z radą pedagogiczną chcą rozwijać swoje szkoły, zapraszamy na praktyczne Studia Podyplomowe Liderów Oświaty.

więcej 12 05 2016

Uwaga, szkoły z Mazowsza! 20 studentów z różnych krajów Europy może odwiedzić waszą szkołę i poprowadzić warsztaty o Unii, różnorodności kulturowej i wspólnych sprawach Europejczyków.

więcej 4 05 2016

Strony