O Centrum Edukacji Obywatelskiej

 

Od ponad 20 lat konsekwentnie działamy na rzecz rozwoju szkół w całej Polsce, współpracując z dyrekcjami, nauczycielkami i nauczycielami oraz z młodzieżą i władzami oświatowymi.

Propagujemy metody nauczania i oceniania, które pozwalają uczniom skuteczniej, mądrzej i ciekawiej się uczyć, rozwijają aktywność obywatelską oraz umiejętność współpracy.

Współpracuje z nami  już 15 tys. polskich szkół.

więcej >

Jeśli realizujecie projekty filmowe w szkołach i chcielibyście spotkać pasjonatów kina, reżyserów, aktorów, filmoznawców, zgłoście się na nasz festiwal.

więcej 6 05 2016

Uwaga, szkoły z Mazowsza! 20 studentów z różnych krajów Europy może odwiedzić waszą szkołę i poprowadzić warsztaty o Unii, różnorodności kulturowej i wspólnych sprawach Europejczyków.

więcej 4 05 2016

Już planujemy nową edycję programu Młody Obywatel. Pomóżcie nam wybrać tematy, które będą dla was najciekawsze i najbardziej przydatne.

więcej 1 05 2016

Bardzo dbamy o jakość prowadzonych przez nas szkoleń. 89% uczestników Warsztatów SUS dla Rad Pedagogicznych stwierdziło, że udział w szkoleniu przydał im się do pracy w szkole.

więcej 27 04 2016

Nauczycielska Akademia Internetowa prowadzi nabór na kursy e-learningowe. Otwiera się na zgłoszenia indywidualnych nauczycieli i uruchamia kurs z oceniania kształtującego dla nauczycieli klas 1-3.

więcej 27 04 2016

Jak uczyć ciekawie matematyki, wykorzystując podłogę, otoczenie klasy, samodzielność uczniów i uczennic? Obejrzyjcie film programu "Matematyka I klasa".

więcej 26 04 2016

Warsztaty i targi projektów w muzeum Polin, wielokulturowa wycieczka i ogromna radość z tak twórczego spotkania – uroczysty finał programu Liderzy i Liderki Tolerancji za nami.

więcej 25 04 2016

Program PoczytajMy organizuje spotkania czytelnicze, na których młodzież czyta książki dzieciom. Ostatnio w Olsztynie - czytano i rozmawiano o emocjach.

więcej 25 04 2016

Strony