• Szkoła Ucząca Się
    • Ocenianie Kształtujące - serwis edukacyjny
    • Nauczyciel 1. klasa
    • Solidarna Szkoła
    • Kształcenie Obywatelskie w Szkole Samorządowej (KOSS)
    • Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
    • Szkoła z klasą 2.0
    • WF z klasą
    • Koduj z Klasą
    • Klasna Shkola
    • Młodzi przedsiębiorczy
    • Szkoła tolerancji
    • Cyfrowa Akademia
    • Rozmawiajmy o uchodźcach!
    • Samorząd uczniowski
    • Młody Obywatel
    • Weź oddech
    • Edukacja globalna
    • Zgodnie z naturą
    • Kulthurra!
    • Filmoteka szkolna. Akcja!
    • Włącz się. Młodzi i media
      • Nienawiść. Jestem przeciw!
      • Wrota Wiedzy
      • Młodzi głosują
      • Nagroda im. Ireny Sendler
      • Mamy prawo
      • Gimnazjalny Projekt Edukacyjny
      • Opowiem ci o wolnej Polsce
      • W świat z klasą
      • Ślady przeszłości - uczniowie adoptują zabytki
      • Czytam sobie w bibliotece
      • Mistrzowie kodowania
      • Działasz.pl
      • Centrum Edukacji Obywatelskiej
      • Sejm Dzieci i Młodzieży
        • Akademia uczniowska
        • Aktywna edukacja
        • Noc bibliotek
      Akademia uczniowska

      Kontakt

      Dyrektorka Programu Akademia uczniowska

      Marta Dobrzyńska: e-mail marta.dobrzynska[at]ceo.org[dot]pl 

       

      Dyrektorka Programu Akademia uczniowska, Koordynatorka do spraw szkoleń nauczycieli i i mentorów

      Anna Sokolnicka: e-mail anna.sokolnicka[at]ceo.org[dot]pl

       

      Koordynatorka działań w szkołach, Szefowa zespołu

      Katarzyna Wąsowska-Garcia: e-mail katarzyna.wasowska-garcia[at]ceo.org[dot]pl

       

      Metodyk Szkolnych Kół Naukowych 

       
      Joanna Czarnocka: e-mail joanna.czarnocka[at]ceo.org[dot]pl 
       
       
      Metodyk Szkolnych Kół Naukowych 
      Agnieszka Gałązka: e-mail agnieszka.galazka[at]ceo.org[dot]pl  
       
       
      Koordynatorka do spraw szkoleń nauczycieli i i mentorów, Metodyk Szkolnych Kół Naukowych, województwo wielkopolskie
      Agata Ludwikowska: e-mail agata.ludwikowska[at]ceo.org[dot]pl 
       
       
      Metodyk Szkolnych Kół Naukowych 
      Ewelina Kieller: e-mail ewelina.kieller[at]ceo.org[dot]pl 
       
       
      Metodyk Szkolnych Kół Naukowych 
      Marta Żukowska: e-mail marta.zukowska[at]ceo.org[dot]pl
       
       
      Koordynatorka działań w szkołach
      Małgorzata Przewalska
       
      Metodyk Szkolnych Kół Naukowych,  Koordynatorka wycieczek
      Justyna Rot-Mech: e-mail justyna.rot-mech[at]ceo.org[dot]pl 
       
       
      Ekspertka ICT i technik multimedialnych, Administratorka techniczna platformy internetowej
      Beata Łagocka: e-mail beata.lagocka[at]ceo.org[dot]pl 
       
       
      Administratorka merytoryczna platformy
      Paulina Cylka: e-mail paulina.cylka[at]ceo.org[dot]pl
       
       
      Dyrektorka finansowa
      Sylwia Jaroszek: e-mail sylwia.jaroszek[at]ceo.org[dot]pl
       
       
      Starsza specjalistka finansowa
      Jolanta Grzebalska: e-mail jolanta.grzebalska[at]ceo.org[dot]pl  
       
       
      Asystent finansowy
      Hubert Kaczmarczyk: e-mail hubert.kaczmarczyk[at]ceo.org[dot]pl
       
       
      Ewaluacja
      Marta Wąsowska: e-mail marta.wasowska[at]ceo.org[dot]pl
       
       
      Adres do korespondencji:
      Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej
      Akademia uczniowska
      ul. Noakowskiego 10
      00-666 Warszawa