Drodzy Uczestnicy, Nauczyciele i Przyjaciele WF z Klasą, z ogromną przykrością informujemy, że z powodu braku finansowania dalszych działań, program kończy się wraz z trzecią edycją. Dziękujemy, że byliście z nami!

więcej 25 08 2016

W miniony weekend (5 i 6 czerwca) gościliśmy w Warszawie szkoły z całej Polski. Mimo iż była to zupełnie nowa odsłona Olimpiady Pomysłów, nie mogło zabraknąć aktywności fizycznej.

więcej 9 06 2016

Zachęcamy do zapoznania się ze scenariuszem lekcji opartej na metodzie ćwiczeń Josepha Pilatesa. Na koniec roku warto zadbać o swój kręgosłup, a także już teraz wzmacniać mięśnie na wakacje.

więcej 31 05 2016

W naszym najnowyszym materiale przedstawiamy propozycje interdyscyplinarnych działań w ramach ścieżki turystyczno-regionalnej.  Polecamy na każdy etap edukacyjny. 

więcej 29 04 2016

Olimpiada Pomysłów z Klasą w nowej odsłonie i szerszej formule! Poznajcie szczegóły i zgłoście swoją szkołę do udziału w tym wydarzeniu. Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 11 maja.

więcej 25 04 2016

Przygotowaliśmy kolejne inspiracje z Pinteresta. Na dworze coraz cieplej, więc wyjdźcie na boisko szkolne. Podpowiadamy jak w prosty sposób zaangażować uczniów w ciekawe gry.

więcej 12 04 2016

Zapraszamy wszystkich nauczycieli, do wzięcia udziału w naszej akcji i podzielenia się swoimi pomysłami, rozwiązaniami na atrakcyjne lekcje WF oraz szkołę zaangażowaną w życie sportowe. 

więcej 4 04 2016

Przedstawiamy 7 scenariuszy interdyscyplinarnych lekcji na stadionie, hali sportowej lub innym obiekcie w Waszym regionie. Połączcie WF z fizyką, językiem angielskim lub historią.

więcej 1 04 2016

Wyszukaliśmy dla Was kilka pomysłów na gry i zabawy, które sprawdzą się podczas rozgrzewki oraz ćwiczeń śródlekcyjnych. Poznajcie z nami Pinteresta i już dziś znajdźcie swoje inspiracje. 

więcej 22 03 2016

Lokalna Akcja Sportowa to doskonała okazja do włączenia rodziców. Przygotujcie choć drobny element LAS-u angażujący dzieci i ich rodziców. Współpraca domu i szkoły jest niezwykle istotna.

więcej 21 03 2016

Strony

e