Wyniki naboru na kurs

Oto lista osób, które zakwalifikowały się na kurs Szkoly Tolerancji:

 

Imię Nazwisko Nazwa szkoły Miasto 
Katarzyna Kłopska Prywatna Szkoła Podstawowa Gaudium Et Studium Poznań
Karolina Tandecka Zespół Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku - Technikum nr 6 Słupsk
Krzysztof Wolny Technikum nr 3 Gliwice
Lidia Chęcińska II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski
Tomasz Kaczmarek Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Feliksa Stamma w Kościanie Kościan
Bogusława Grudzińska Gimnazjum w Bargłowie Kościelnym Bargłów Kościelny
Monika Szymczak Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 Łódź
Anna Kiełpińska Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Aneta Pachecka IX Liceum Ogólnokształcące w Siedlcach Siedlce
Aneta Czyżyk Gimnazjum nr 1 w Żurominie Żuromin
Magdalena Mielcarek-Mirek Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie Golina
Agnieszka Kraińska I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki Żory
Jarosław Styba Gdyńskie Liceum Autorskie Społecznego Towarzystwa Oświatowego Gdynia
Agnieszka Gajewska Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Legionowie Legionowo
Iwona Graczyk - Rykowska Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 im. Janusza Korczaka w Kaliszu Kalisz
Kamila Katka Zespół Szkół Gimnazjum w Łabiszynie Łabiszyn
Aleksandra Wachowiak Zespół Szkół Budowlanych Bydgoszcz
Krystyna Migdał Publiczne Technikum w Zespole Szkół im. prof. Jana Zdzisława Włodka w Dąbrowicy Chrostowa
Hanna Kasica Gimnazjum nr 1 Sportowe Bydgoszcz
Marta Augustyniak Gimnazjum im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia Jazgarzew
Agata Szydłowska Gimnazjum nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Obrońców Barykady Września 1939 Roku Warszawa
Rafał Opulski Gimnazjum im. Świętej Jadwigi Królowej w Luborzycy Wysiołek Luborzycki
Celina Zymkowska-Turek Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza Jarosław
Bożena Piętowska Technikum nr 5 Zespołu Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki Włocławek
Wioletta Gałka Zespół Szkół nr 7 w Tychach Tychy
Agnieszka Kanabus Gimnazjum nr 6 im. Pułku Armii Krajowej "Baszta" Warszawa
Joanna Ferlian-Tchórzewska Gimnazjum w Łazach Łazy
Maria Szambelan Szambelan Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna nr 5 w Kaliszu Kalisz
Małgorzata Kędzierska Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna nr 5 w Kaliszu Kalisz
Jolanta Trzebniak Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych Wrocław
Krystyna Michałowska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prostkach Prostki
Ella Sokotnyuk Szkolny Punkt Konsultacyjny przy Ambasadzie RP w Kijowie Kijów
JOANNA MIESZCZYŃSKA Gimnazjum nr 13 im. Huberta Wagnera w Olsztynie Olsztyn
Beata Gendek-Barhoumi VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Częstochowa
Elżbieta Kurian Publiczne Gimnazjum nr 8 w Białymstoku Białystok
Grażyna Majer Zespół Szkół Publicznych nr 2 Narciarska Szkoła Sportowa w Ustrzykach Dolnych Ustrzyki Dolne
Urszula Szot Szot Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie Wieruszów
Justyna Ostrowska Technikum w Nakle Śląskim Nakło Śląskie
Sylwia Bartosiewicz Prywatna Szkoła Podstawowa Spółki Oświatowej "Scholasticus" Łódź
Zofia Wojnowska Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni Dydnia
Adrianna Dublańska Publiczne Gimnazjum im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach Białe Błota
Elżbieta Maćkowska Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Górze Góra
Barbara Zaborowska I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie Mława
Małgorzata Kossak Zespół Szkół nr 3 im. Lotników Polskich w Pile Piła
Magdalena Wypijacz Gimnazjum Sportowe Nowy Dwór Gdański
Anna Krzeszowska-Pańtak Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Białobrzegach Białobrzegi
Katarzyna Moskwa Liceum Ogólnokształcące nr 7 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Wrocław
Joanna Jaśkowiak Zespół Szkół w Ptaszkowie Ptaszkowo
Marzena Janiszewska Gimnazjum i liceum ogólnokształcące nr 119 Warszawa
Katarzyna Lipska Gimnazjum i liceum ogólnokształcące nr 119 Warszawa

 

Kurs jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu doskonalącego, wystawione zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dn. 23 kwietnia 2003 r.

Wszystkie szczegółowe infromacje podamy droga mailową.

 

Harmonogram kursu:

 

Data

Moduł

19.09.2016 - 4.12.2016

Moduł 0. Projekt w społeczności lokalnej

19.09.2016 - 2.10.2016

Moduł 1. Poznajmy się

3.10.2016 - 16.10.2016

Moduł 2. Historia polskiej wielokulturowości

17.10.2016 - 6.11.2016

Moduł 3. Trening antydyskryminacyjny

7.11.2016 - 20.11.2016

Moduł 4. Jak rozmawiać o tolerancji w szkole?

21.11.2016 - 4.12.2016

Moduł 5. Podsumowanie