Twoja wyszukiwarka
Szukaj w serwisie

Szkoła Myślenia

 

Program "Szkoła Myślenia" skierowany jest do szkół z całej Polski. Jego celem jest zachęcenie nauczycieli do podejmowania z uczniami działań o charakterze badawczym, zarówno w naukach matematyczno-przyrodniczych, jak i humanistyczno-społecznych, poprzez realizowanie projektów i organizowanie szkolnych festiwali nauki. 

Aktualności

 

Przedstawiamy wyniki konkursu na reportaż. Przepraszamy wszystkich zainteresowanych za opóźnienie. Przeczytajcie wyróżnione prace!
2010-03-12 >> Więcej
Bądźcie wytrwali jak reporter historyczny Włodzimierz Kalicki, szukajcie źródeł oryginalnych jak PRL-owskie książki skarg i zażaleń czy stare pocztówki. Pomyślcie o źródłach!
 
2010-03-04 >> Więcej
Termin publikacji projektów wyznaczony był 28 lutego. Projekty nauczycieli Szkoły Myślenia obejmują wszystkie dziedziny nauczania. Przeczytajcie kolejne opisy!
 
2010-02-22 >> Więcej
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 następne
Przejdź do edycji programu

Szkoła z klasą

Zapisz się na newsletter

Newsletter Szkoły Myślenia
Wpisz swój adres e-mail

Polecamy

 

Szkoła festiwalu nauki zaprasza na warsztaty dla dzieci "Bądź jak Darwin, odkryj ewolucję!"
2009-09-22 >> Więcej
Od 21 września zapraszamy do Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie!
2009-09-15 >> Więcej
Czym są galaktyki? Jak włożyć całe jajko do butelki? Przekonaj się na VideoJug!
2009-05-19 >> Więcej
 
Brak inwestycji w naukę to inwestycja w ignorancję!
2009-09-16 >> Więcej
Polecamy serwis NAUKA znajdujący się na stronach Polskiego Radia!
 
 
2009-06-10 >> Więcej
Kiedy wgrałem zdjęcie do komputera, zaskoczyło mnie to, że widać na nim kratery, góry i martwe morza.
2009-05-14 >> Więcej
 
poprzednie 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 następne

 

Teksty publikowane w serwisie ceo.org.pl są udostępniane na licencji Creative Commons. Licencja
nie obejmuje zdjęć i materiałów graficznych.