Za nami finał projektu PwC Polska „Sztuka dostrzegania”

Miło nam przekazać Wam, że nasz cykl „Odporna szkoła”, który pozwala nauczycielom i nauczycielkom z całej Polski skuteczniej odpowiadać na ogromne wyzwania będące konsekwencją epidemii koronawirusa, znalazł się wśród wyróżnionych inicjatyw w projekcie „Sztuka dostrzegania”! 

 

Projekt „Sztuka dostrzegania", realizowany przez firmę doradczą PwC z okazji 30-lecia obecności w Polsce, to połączenie świata sztuki i biznesu oraz działań społecznych. We współpracy z domem aukcyjnym DESA Unicum oraz malarzem Michałem Zaborowskim powstały z tej okazji portrety 30 uznanych osobowości, które w ostatnich trzech dekadach miały istotny wpływ na kształtowanie Polski (m.in.: Janusza Gajosa, Agnieszki Holland, Mai Ostaszewskiej czy Jerzego Owsiaka). 

 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z aukcji wszystkich obrazów z kolekcji „Sztuka dostrzegania”. Każdy obraz znalazł swojego nabywcę! Dochód z ich sprzedaży wesprze cztery organizacje: Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Fundacja Integracja i Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej.

 

To dla nas ogromne wyróżnienie!